Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi, Süper Lig’in marka değerini yükseltmek için adımlar atılacağını söyledi. Büyükekşi’nin play-off sistemiyle ilgili sözleriyse sosyal medyada çok konuşuldu.
Mehmet Büyükekşi: “Naklen yayında çok aşağılardayız. Marka değerimizi yükseltmek istiyoruz. Bu Play-Off ile mi olur, başka bir şey ile mi olur, çalışıyoruz.”
![](https://cekerek-haberler.com.tr/wp-content/uploads/2023/09/play-off-gundemde-super-ligde-format-degisikligi-sosyal-medyada-tartisma-yaratti-0-wtkZhtPF.jpg)
“Seyir zevki yüksek, insanları sahalara ve televizyon başına daha çok getirmeliyiz. Bunları birlikte yapacağız. Taraflar anlaşırsa, anlaştığımız şirket Hypercube’ten rapor gelirse, Play-Off için oturur konuşuruz.” dedi.
![](https://cekerek-haberler.com.tr/wp-content/uploads/2023/09/play-off-gundemde-super-ligde-format-degisikligi-sosyal-medyada-tartisma-yaratti-1-YM2xYUvr.jpg)
Daha önce 2011-2012 sezonunda yapılan play-off turu “Süper Final” ismiyle oynanmıştı.
![](https://cekerek-haberler.com.tr/wp-content/uploads/2023/09/play-off-gundemde-super-ligde-format-degisikligi-sosyal-medyada-tartisma-yaratti-2-AUUrSWmi.jpg)
TFF Başkanı Büyükekşi’nin play-off sistemini dillendirmesine gelen yorumlar şöyleydi👇
![](https://cekerek-haberler.com.tr/wp-content/uploads/2023/09/play-off-gundemde-super-ligde-format-degisikligi-sosyal-medyada-tartisma-yaratti-3-CXsfR2Us.jpg)
👇
![](https://cekerek-haberler.com.tr/wp-content/uploads/2023/09/play-off-gundemde-super-ligde-format-degisikligi-sosyal-medyada-tartisma-yaratti-4-5hS26CD8.jpg)
👇
![](https://cekerek-haberler.com.tr/wp-content/uploads/2023/09/play-off-gundemde-super-ligde-format-degisikligi-sosyal-medyada-tartisma-yaratti-5-7MDIUgB6.jpg)
👇
![](https://cekerek-haberler.com.tr/wp-content/uploads/2023/09/play-off-gundemde-super-ligde-format-degisikligi-sosyal-medyada-tartisma-yaratti-6-5ZG3kdzb.jpg)
👇
![](https://cekerek-haberler.com.tr/wp-content/uploads/2023/09/play-off-gundemde-super-ligde-format-degisikligi-sosyal-medyada-tartisma-yaratti-7-UNntMNEc.jpg)
👇
![](https://cekerek-haberler.com.tr/wp-content/uploads/2023/09/play-off-gundemde-super-ligde-format-degisikligi-sosyal-medyada-tartisma-yaratti-8-3ppHw99k.jpg)
👇
![](https://cekerek-haberler.com.tr/wp-content/uploads/2023/09/play-off-gundemde-super-ligde-format-degisikligi-sosyal-medyada-tartisma-yaratti-9-wSSyJRdx.jpg)
👇
![](https://cekerek-haberler.com.tr/wp-content/uploads/2023/09/play-off-gundemde-super-ligde-format-degisikligi-sosyal-medyada-tartisma-yaratti-10-jNqc3aAU.jpg)
Sizce play-off sistemi gelmeli mi? Yorumlarda buluşalım!