Banu Alkan ile Kemal Yıldız sessiz sedasız evlendi! ‘Pısırık adam sevmem’

Oyunculuk kariyerinin dışında bir dönem şarkıcı kimliğiyle de ön planda olan Banu Alkan, Anadolu Yakası’ndaki muhteşem evinin kapılarını, ‘Evrim Akın ile Ev Gezmesi’ programına açtı.

Birbirinden görkemli sahne kostümlerini Kanal D izleyicileri için ekrana getiren ünlü isim, özel hayatıyla ilgili de dikakt çeken açıklamalarda bulundu.

“KEMAL’İN KARŞILAŞMASAYDIM GERÇEK BİR ERKEK GÖRMEDEN GÖÇÜP GİDECEKTİM”

Kenan Yıldız ile nasıl tanıştıklarını paylaşan Alkan, “Kemal beni çok kıskanıyor. Dekolteye kızmaz çünkü çok medeni. İki yıldır birlikteyiz. Bebek’te bir restoranda gelip yanıma oturmak istedi. Önce cesaretine çok şaşırdım sonra yakışıklılığını görünce kabul ettim. Ben pısırık adam sevmem. Kemal’i tanımasaydım bu dünyadan gerçek bir erkek tanımadan göçüp gitmiş olacaktım” ifadelerini kullandı.

“PARİS’TE BİR DÜĞÜN DAHA YAPARIZ”

Kemal Yıldız ile sessiz sedasız evlendiğini açıklayan Banu Alkan, parmağındaki alyansı göstererek, “Evlendik, düğünü sonra yapacağız. Bunu da ilk kez buradan duyurmuş olayım. Sonra Paris’e gider, bir düğün daha yaparız” şeklinde konuştu.

“GELİNLİĞİMİN MODELİNİ BEĞENDİNİZ Mİ?”

Öte yandan Instagram hesabından ışıltılı kabarık bir gelinlik videosu yayınlayan Banu Alkan, dünyaca ünlü modeller Kylie Jenner ve Hailey Bieber’ı da etiketlerken, takipçilerine “Gelinliğimin modelini beğendiniz mi?” sorusunu yöneltti.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x